Czy słyszałeś o innowacyjnym systemie EOS R? To pionierskie mocowanie do obiektywu aparatów cyfrowych marki Canon. To także szansa na zwiększenie możliwości twojej twórczej pracy oraz zapewnienie bardziej dynamicznego sposobu uwieczniania wydarzeń. Wznieś granice swojego fotografowania i filmowania aparatami kompaktowymi na znacznie wyższy poziom.

Serce systemu EOS R – mocowanie obiektywu

Wyjątkowość systemu EOS R opiera się na mocowaniu obiektywu RF. To zapewnienie doskonałej równowagi między konstrukcją optyczną, a także mechaniczną i elektroniczną. Każdy obiektyw, który przeznaczony jest do obsługi matryc pełnoklatkowych przy użyciu mocowania może być w stanie szybciej wykonywać pracę autofokusu. Poza tym aparaty cyfrowe Canon, dzięki temu będą szybciej komunikować się z obiektywem. System EOS R został stworzony po to, aby zapewniać intuicyjną pracę, tak aby nowy świat fotografowania oraz filmowania stanął przed każdym otworem. Obiektyw RF oraz obsługa modeli EF i EF-S już od pierwszego użycia będą prezentowały wspaniałe efekty.

Matryca na najwyższym poziomie

Aparaty cyfrowe Canon EOS R wyposażono w bardzo dobrej jakości matrycę o rozdzielczości sięgające 30,3 megapikseli oraz technologię Dual Pixel CMOS AF. To pewność szybkiego, celnego ustawienia ostrości, a także rejestrowanie obrazu o najwyższej jakości. Aparaty cyfrowe Canon i ta niesamowita szczegółowość obraz to nie tylko kreatywna praca, ale powalające na kolana efekty! Dużym walorem tego rozwiązania są także adaptery do systemu EOS R.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *