W trakcie targów Photokina 2018 odbywających się w Kolonii doszło do zaprezentowania po raz pierwszy w Polsce pionierskiego systemu Canon EOS R. Po światowej premierze, która miała miejsce 5 września, technologia ta bardzo dobrze przyjęła się. Tegoroczne targi stanowiły możliwość przetestowania przez każdego uczestnika, pełonklatkowego bezlusterkowca EOS R przy użyciu obiektywów RF.

Dziel się wiedzą i doświadczeniami

Tegoroczna edycja Photokina dała możliwość rozmowy każdemu ze znanymi fotografami, którzy są ambasadorami firmy Canon. Za pomocą specjalnie umiejscowionego stoiska istniała możliwość rozmowy oraz uzyskania fachowych porad w kwestii, jak używać aparaty Canon. Poza tym targi, to idealna szansa na poznanie środowiska fotograficznego. Ekosystem ten trwa od momentu wykonania zdjęcia, przez jego obrabianie i w ostatecznym rozrachunku wydruku. W specjalnej strefie, aparaty Canon można było poddać fachowemu i profesjonalnemu czyszczenia matrycy.

Usługi dla amatorów i profesjonalistów

Firma Canon podczas targów Photokina 2018 zadbała o to, aby jej specjaliści w każdej chwili mogli udzielić niezbędnych instrukcji, wskazówek. Poza tym ambasadorzy, czyli profesjonalni fotografowie z różnych dziedzin podzielili się spostrzeżeniami na temat tego, w jaki sposób aparaty Canon są w stanie wycisnąć wszystko z danego ujęcia. Istniała także możliwość zapisania się do programu CPS (Canon Proffesional Services) dla średnio lub mocno zaawansowanych fotografów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *