Obiektyw, który został wyposażony w szybką oraz cichą technologię Nano USM od kilku miesięcy stał się bestsellerem wśród fotografów i filmowców korzystających z produktów marki Canon. Jest lekki i idealnie sprawuje się w zastosowaniach ogólnych wraz z pięciostopniową stabilizacją obrazu. Aparaty Canon wyposażone w niego zyskują idealny balans w zestawieniu mobilności, balansu z jakością obrazu.

Obiekty do zadań specjalnych

Zakres tego obiektywu wynosi 24-105 mm i obejmuje ogniskowe szerokokątne, teleobiektywowe oraz standardowe. Poza tym pięciostopniowy stabilizator obrazu posłuży do uzyskania ostrego obrazu nawet przy słabym oświetleniu. Może być zastosowany w przypadku fotografii portretowej. Obraz dzięki modelowi RF 24-105 mm f/4L IS USM nigdy nie uzyskamy z niepożądanym rozmyciem. Stała przysłona w szybki sposób pozwala na zmianę ogniskowej, co nie wpływa na całokształt ekspozycji i śmiało można stwierdzić, że aparaty Canon spisują się rewelacyjnie, właśnie dzięki niemu.

Niezwykła uniwersalność na co dzień

Wszechstronność tego obiektywu sprawia, że nie będziesz w stanie wyobrazić sobie żadnej podróży bez tego akcesorium. Aparaty Canon wraz z f/4L IS USM nadal będą mogły pochwalić się niewielkim ciężarem, co podczas wycieczek jest bardzo ważne ze względu na posiadany bagaż. Poza tym codziennością także stanie się inną. Z rozwiązań wspomnianego obiektywu korzysta wielu hobbystów oraz miłośników fotografii. Wszystko za sprawą intuicyjnego sposobu obsługi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *