Firma, która pojawiła się na rynku aparatów fotograficznych ponad osiemdziesiąt lat temu. Konstrukcje i wiele kwestii dotyczących konstrukcji opiera się na bogatych doświadczeniach technologicznych zarówno użytkowników, jak i twórców. Aparaty Canon pomogą ci w odkryciu absolutnych innowacji  w świecie fotografii.

Początki powstania sieci dystrybucji sprzętu fotograficznego

Przedsiębiorstwo Canon powstało w 1933 roku jako Laboratorium Optyki Precyzyjnej. Rok później powstaje już pierwszy model aparatu fotograficznego. Był to dalmierz małoobrazkowy Kwanon, którego nazwa nawiązywała do buddyjskiej bogini miłosierdzia. Z kolei w 1957 roku rozpoczęła się masowa dystrybucja na Europe, dzięki czemu aparaty Canon, a także innego rodzaju urządzenia elektroniczne stały się popularne zarówno wśród prywatnych konsumentów, jak i przedstawicieli ze środowiska biznesowego. Firma Canon zaczęła wkrótce produkować sprzęt na rynek medyczny, a mianowicie aparaty Canon rentgenowskie, cyfrowe detektory czy też kamery siatkówkowe.

Właściwości nowych aparatów Canon

Perfekcyjne, nowe produkty Canon bazują na najszybszym na świecie autofokusie, który umożliwia wykonywanie zdjęć nawet najciemniejszych warunkach sięgających -6 EV. Aparaty Canon, to w tej chwili szeroka oferta rozwiązań dla miłośników fotografii oraz filmowania na każdym polu zaawansowania. Niedawno powstały system EOS R wraz z nowym rodzajem mocowania RF otwiera wiele nowych możliwości współczesnym użytkownikom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *