Istnieje multum sposobów na to, aby w szybki sposób przekazać swoje zdjęcie komuś innemu, zapisać je lub wydrukować. Aparaty Canon wyposażone są w kilka takich opcji. Dzięki czemu możesz mieć pewność, że twoje filmy, zdjęcia będą przechowywane zawsze w wielu miejscach. Poznaj sposoby, które z pewnością nieraz okażą się przydatne.

Więcej możliwości łączności niż myślisz

Aparaty Canon posiadają wbudowaną technologię Wi-Fi, która umożliwia udostępnianie, przesyłanie, a nawet i drukowanie zdjęć. W łatwy sposób będziesz w stanie przechowywać zdjęcia, a nawet zdalnie fotografować. Wystarczy połączyć się bezprzewodowo z aparatem i możliwe okaże się wykonywanie zdjęcia z innej perspektywy. Przykład użycia łączności bezprzewodowej? Jeśli chcesz przekazać komuś swoje zdjęcie, możesz je za pomocą Wi-Fi wytransferować do swojego smartfona. Bez problemu możesz dokonać szybkiej edycji lub udostępnić je na portalach społecznościowych, a także na dysku wykorzystującym technologię chmurową.

Magia technologii NFC

Niczym za machnięciem czarodziejską różdżką aparaty Canon oparte na technologii NFC pozwolą na nawiązanie połączenia Wi-Fi poprzez sparowanie dwóch urządzeń wykorzystujących ten „magiczny” sposób łączności. Przenoszenie obrazu z aparatu do stacji Connect Station CS100 odbywa się za pomocą jednego dotknięcia. Tylko wybrane aparaty Canon posiadają funkcję NFC. Możliwość łączenia się przez Wi-Fi dotyczy z kolei wielu smartfonów, tabletów z systemem Android.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *