Jeśli szukasz aparatów lżejszych niż wszystkie inne, bardziej kompaktowych, to świat modeli bezlusterkowych sprawi, że poczujesz się jak u siebie w domu. To bezinwazyjne wejście do branży fotograficznej. Zważywszy, że dobre zdjęcie możesz wykonać praktycznie za rogiem, to tego typu aparaty będziesz mógł mieć zawsze ze sobą.

Totalne przeciwieństwo lustrzanek cyfrowych

Aparaty cyfrowe Canon czy innych firm określane mianem bezlusterkowców wykorzystują wymienną optykę i nazywane często są modelami kompaktowymi. Nie posiadają lustra, jak to w przypadku lustrzanek cyfrowych, ani też wizjera optycznego. To sprawia, że ich gabaryt nie należy do największych. Uwiecznione chwile staną się przykładem obrazu widzianym tylko i wyłącznie poprzez obiektyw. Podgląd każdego ujęcia będzie możliwy za sprawą wizjera elektronicznego lub ekranu LCD. Bezlusterkowce w żadnym wypadku nie są uboższą wersją innych aparatów. Również w ich przypadku można swobodnie korzystać z wielu obiektywów.

Mały gabaryt, wyjątkowe parametry

Bezlusterkowce, to mali pomocnicy, którzy pozwalają na wykonanie fotografii w każdej chwili, o każdej porze. Aparaty cyfrowe Canon tego typu prezentują się niezwykle elegancko, choć charakteryzują się klasycznym wyglądem. Do ich głównych cech należą m.in. duże matryce, możliwość nagrywania filmów 4K oraz banalnie prosta łączność z innymi urządzeniami. W przypadku bezlusterkowców firma Canon zastosowała wiele rozwiązań, które sprawiły się w lustrzankach cyfrowych. Możesz mieć pewność, że twoje zdjęcia i filmy będą zawierały pełno szczegółów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *